StarTech.com PLATE25F16 Ficha de datos
Busca en linea o descarga Ficha de datos para Adaptadores De Interfaz / Cable De Género StarTech.com PLATE25F16. StarTech.com 16in DB25 Parallel Female to IDC 25 Pin Header Slot Plate Manual de usuario
  • Descarga
  • Añadir a mis manuales
  • Imprimir
  • Pagina
    / 1
  • Tabla de contenidos
  • MARCADORES
  • Valorado. / 5. Basado en revisión del cliente
Vista de pagina 0
16in DB25 Parallel Female to IDC 25 Pin Header Slot Plate
StarTech ID: PLATE25F16
This 25-pin Parallel to 25-pin Header Slot Plate features one DB25 Female connector and one IDC 25
connector.
Technical Specifications
Warranty Lifetime
Cable Jacket Type PVC - Polyvinyl Chloride
Connector A 1 - DB-25 (25 pin; D-Sub) Female
Connector B 1 - IDC (26 pin; Motherboard Header) Female
Cable Length 406.4 mm [16 in]
Color Gray
Product Length 406.4 mm [16 in]
Wire Gauge 28 AWG
Shipping (Package) Weight 0.1 kg [0.1 lb]
Included in Package 1 - 16in DB25 Parallel Female to IDC 25 Pin Header Slot Plate
Certifications, Reports and Compatibility
uk.startech.com
Vista de pagina 0
1
Indice de contenidos
Pagina 1 - Technical Specifications
16in DB25 Parallel Female to IDC 25 Pin Header Slot PlateStarTech ID: PLATE25F16This 25-pin Parallel to 25-pin Header Slot Plate features one DB25 Fem